OBEN Mobilya

Vizyon ve Misyon

Mobilya dünyası pek çok bilinmeyeni beraberinde getirirken, bu dünyada kazananlardan olmak için doğru adımları atmak ve profesyonel hizmet almak isteyen kişi veya kurumların öncelikli tercihi olan “OBEN KOLTUK”, 2000 yılında, İzmir’de faaliyete geçti.

Mobilya sektöründe kaliteli çalışmaları en pratik çözümlerle başarıya ulaştırmak misyonu ile kurulmuş olan şirketimiz, faaliyetlerine öncelikle kurumsal ve ev müşterileri için hizmet vererek başladı. 

Her geçen yıl müşteri portföyünü arttıran şirketimiz, devam eden yıllarda yeni atılımlar yaparak birçok mobilya tasarım ve ar-ge projesini tek bir marka altında birleştirerek sektörün öncü firmaları arasında yerini aldı. 

Sektörde birçok kurumsal ve bireysel müşteriye hizmet sağlayıp, müşterilerinin mobilya ihtiyaçlarını kaliteli ve profesyonel bir şekilde karşılayıp, çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Daima gelişip, müşteri ihtiyaçlarına en doğru cevabı vermeyi vizyon edinmiş “OBEN KOLTUK” olarak, Türkiye, Avrupa ve Körfez Ülkelerine hizmet vermektedir. 

OBEN KOLTUK olarak, gelişime odaklanmış ve daima günün ilerisinde olma prensibiyle, hem müşteriler hem de sektörde çalışmak isteyen vizyon sahibi kişiler için prestijli bir marka olmaya devam etmekteyiz.